poniedziałek, 8 października 2018

MLM-biznes etyczny.


Zaufanie i dzielenie się.

Gdy słyszę od kogoś, że mlm to piramida, to uciekam. Bo choćbym na głowie stanęła, nie uda mi się zakorzenionego przekonania zmienić, a i nie mam na to ochoty ani siły. Dlatego, jeśli uważasz, że mlm to piramida daruj sobie ciąg dalszy.
Jak to działa? Oriflame nie ma sklepów i związanych z tym kosztów, dlatego może zaoszczędzone środki przeznaczyć na doskonalenie swoich produktów. Może dawać kupującym rabaty na wszystko, może ci płacić za to, że u nich kupujesz. Ludzie kupujący bezpośrednio w Oriflame, dzielą się tymi korzyściami ze znajomymi, by oni także mieli korzyści. Polecają ten model kupowania i za to polecanie dostają procent od obrotu. Dlaczego z tego nie skorzystać, jeśli dzięki tej pracy zarobisz, dasz zarobić innym, staniesz się niezależna finansowo i spełnisz swoje marzenia?współp
Zwyczajne sklepy także tworzą sieci i opanowują rynek. Reklamują się i przekonują na wszelkie, dostępne  sposoby, by u nich kupować. Zdrowa z założenia konkurencja działa na naszą niekorzyść, bo stosuje niedobre praktyki typu maksymalne obniżanie kosztów, nie zważając na jakość produktu. Biznes domowy.

W naszym zespole możesz kupować swoje kosmetyki inaczej, możesz kupować przez internet, ze stałym rabatem i mieć z tego dochód. Możesz podzielić tą możliwością z koleżanką, albo z mamą (tak zrobiła moja znajoma). Czy znajoma chce zarabiać na własnej matce? Mnie się wydaje, że chce, by jej mama miała te same korzyści, co ona i to jest realne. Ja zaprosiłam kuzynkę, bo kiedyś obiecałam jej, że jak znajdę sposób na zarobek, to wejdziemy w to razem.
Możesz się doskonalić dzięki wartościowym szkoleniom i poznać fantastycznych ludzi podobnych do ciebie, którzy odważyli się zrobić ten krok.
W projekcie dla kobiet każdy lider w zespole pomaga swoim ludziom awansować, wcześniej ktoś pomógł jemu. Wszyscy się cieszą z twoich sukcesów, jesteś doceniana i nagradzana za pracę. Ciekawe w jakiej innej firmie tak się dzieje? Często powstają tym polu piękne przyjaźnie. Nieśmiałe i niepewne siebie dziewczyny stają się dzięki temu pewnymi siebie i otwartymi kobietami, bo wzięły sprawy we własne ręce i uwierzyły, że dużo mogą. Wspaniała atmosfera, pomocna dłoń w pracy, szkolenia i ogromne wsparcie okazują się czasem lepsze niż niejedna terapia.

 Dzielę się tym z wami, bo może akurat tobie, albo tobie będzie ze mną po drodze.
Pozdrawiam i zapraszam znowu:)

1 komentarz :

  1. Masz rację we wszystkim. Fajnie jest móc się rozwijać, podwyższać swoje kompetencje, robić coś nowego.
    Ja nie idę w moim biznesie brawurowo ;) ale stabilnie do przodu :) Bardzo się utożsamiam się z firmą i jej produktami więc idzie mi to łatwo.

    OdpowiedzUsuń