środa, 8 sierpnia 2018

Praca i rozwój. Projekt biznesowy dla kobiet

Blog na razie czasowo porzucony, bo właśnie skręciłam trochę i poszłam tą drogą. Drogą, która wskazała mi Kasia z Niesamowitego kuferka.
Projekt biznesowy  dla kobiet  stworzony jest z myślą o każdej osobie, która pragnie się rozwijać, być szczęśliwa i pewna siebie, a także swobodnie łączyć pracę z życiem prywatnym. Nie ma znaczenia, na jakim etapie życia jesteście, ile macie lat i co robicie na co dzień.
Jeśli chcecie decydować o sobie i swoim życiu oraz mieć wpływ na własne zarobki – to jest to właśnie coś dla Was. Każdy z nas jest inny, różnimy się wiekiem, charakterem, pasjami, jednak razem tworzymy jeden zgrany, silny team i chcemy, aby dołączyły do nas osoby, które pragną pozytywnych zmian oraz oczekują od życia tego, co najlepsze.
Także może warto spróbować?:) Zapraszam

5 komentarzy :

 1. Muszę poczytać o tym projekcie, a Tobie Gosiu życzę pięknego dalszego rozwoju.
  Pozdrawiam cieplutko.:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze warto próbować, a tylko ten osiąga sukces, kto wierzy w swoje plany i marzenia oraz systematycznie dąży do ich realizacji. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do głosowania na mój ogród, który bierze udział w konkursie
  https://www.facebook.com/centrumogrodniczelimba/posts/1807237506036532

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda że tak mało o tym projekcie napisałaś... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz i się zdzwonimy:)

   Usuń
 4. Życzę Ci Gosiu powodzenia i samych sukcesów w nowej pracy. Mam nadzieję, że jeszcze na blogu będą pojawiały się nowe Twoje posty.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń