poniedziałek, 7 września 2015

Cała w heksagonach

Zapał się do patchworkowego projektu nie stygnie. Siedzę, nawijam na papierki, fastryguję i zszywam, w każdej wolnej chwili. W pewnym momencie dotarło do mnie jednak, że średnio podoba mi się to, co widzę. Muszę przystopować i przemyśleć dalsze działania.  Na razie wygląda to tak i z pewnością nie jest tym, co sobie wymyśliłam. Zdaje się, że zaliczę go do projektów nieudanych, ech.   Miłego dnia, mimo wszystko, bo na dodatek leje u nas jak z cebra:)22 komentarze :

 1. Dlaczego zaraz tak negatywnie? Czasami coś, co wydaje się nam beznadziejne, za jakiś czas nabiera innego wyboru, więc zmęczona pracą, odłóż to na jakiś czas, a wena twórcza przyjdzie sama, uwierz ja tak mam...
  Buziaki i głowa do góry, bo idzie jesień i takie stany są niewskazane :) Aga z Różanej

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego zaraz tak negatywnie? Czasami coś, co wydaje się nam beznadziejne, za jakiś czas nabiera innego wyboru, więc zmęczona pracą, odłóż to na jakiś czas, a wena twórcza przyjdzie sama, uwierz ja tak mam...
  Buziaki i głowa do góry, bo idzie jesień i takie stany są niewskazane :) Aga z Różanej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za słowa otuchy. Robi mi się go przyjemnie, ale zamysł gdzieś się zgubił po drodze. Muszę pomyśleć:)

   Usuń
 3. Dlaczego? Może masz kiepski poranek? Zostaw na chwilę, na dzień. Zobaczysz, że zmienisz zdanie:) A pogoda za oknem nie sprzyja, to fakt;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, tak zrobię. Odpocznę i coś wymyslę:)

   Usuń
 4. Może musi chwilę odleżeć swoje, po czym rozwiązania same się nasuną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za dobre słowo, ale jak odłożę, będę o nim cały czas myśleć. Z pewnością coś wymyślę:)

   Usuń
 5. Gosiu, dla mnie bomba! Jak napisałam Monika- odłóż, zapomnij i wróć za jakiś czas, a na pewno dostrzeżesz w tym potencjał :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie bawiłam się jeszcze haksagonami, ale jeśli masz wątpliwości, to rzeczywiście praca powinna trochę poleżeć odłogiem, a reszta pomysłów sama przyjdzie. Bardzo dużo już zrobiłaś. A może pomiędzy kwiatki włożyłaś przypadkowe heksagony i nie zachował się wzór kwiatków złożonych z 7 kawałków ? (ale nie obraź się na mnie, tak mi się wydaje)
  Pozdrawiam cieplutko.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością. Źle zaplanowałam robotę i teraz mam:)

   Usuń
 7. Mam nadzieję, że nie zniechęcisz się tak łatwo, bo całość wygląda nieźle i po zakończeniu będziesz zadowolona. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się go uratować, dziękuję za dodanie otuchy:)

   Usuń
 8. Jeśli się zniechęciłaś - odłóż. Za jakiś czas spojrzysz innym okiem. Nie ma nic gorszego, niż robić coś z takim nastawieniem, jakie masz teraz.
  Ale moim zdaniem wystarczy, jeśli dodasz między płatki białe w niebieskie groszki jakiś trochę ciemniejszy materiał (żeby nie były koło siebie płatki z tego samego materiału).
  Zobaczysz, za jakiś czas będzie cudnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak dla mnie bardzo oryginalny, kolorowy wzór! Czy wszystko musi się zawsze zgadzać, musi mieć swoją harmonię? Takie rozwiązanie jest ciekawsze i nada pomieszczeniu bardziej optymistycznego charakteru. Póki co, odłóż pracę, poczekaj na lepsze dni, bo szaruga może być faktycznie demotywacyjna. Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie to miał być trochę szalony:)

   Usuń
 10. Radzę zrobić sobie odpoczynek ...to pomaga :) Potem pójdzie, jak z płatka.
  Pozdrawiam, Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, skrzynkę decu robię, to trochę się oderwę. Pozdrawiam :)

   Usuń
 11. STOP! Nieprawidłowe podejście do tego masz... daj sobie przerwę i spojrzyj na to jeszcze raz, bo ja widzę coś pięknego i niesamowicie pracochłonnego!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie poddawaj się, na pewno coś pięknego wyczarujesz :) Twoje pomysły są zawsze ciekawe i efektowne.
  Pozdrawiam ciepło !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Wam dziewczyny, że we mnie wierzycie.:)

   Usuń
 13. Ale jak to nie podoba Ci się to, co widzisz? :-) Może zdejmij/załóż okulary? :-)) Ja tu widzę kawał pięknej roboty! Może faktycznie za radą koleżanek odłóż na chwilę te heksagony, a wena sama przyjdzie. Jestem pewna, że wyczarujesz z tego prawdziwe cudo i koniec końców będziesz zadowolona z efektów! :-) Ściskam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń