poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Między nami scraperkami i kartka na 50-te urodziny

    Jak to jest między skraperkami.

Nowa stronka posklejana  na temat: Between. Praca ta, przedstawia więzi łączące ludzi w blogoswerze.  Okazuje się, że nawet nie znając się osobiście, można się dopingować, wspierać i przyjaźnić, i to jest niesamowite:)
   Wpis, tym razem nie bierze udziału w wyzwaniu, ma tylko być i inspirować, bo dziś gościnnie dołączyłam do zespołu projektującego dla Sodalicious:)▲▲▲ 

• Theme No63 ►  "BETWEEN"
We look forward to your interpretations till ► April 28 !

co łączy blogerki, połączeni w sieci

Kartka  na 50-te urodziny.

W scrapbookingowy poniedziałek musi znaleźć się miejsce na urodzinową karteczkę dla pewnego solenizanta.  Przyznam, że wolę robić kartki dla kobiet. Męskie przysparzają mi ciut kłopotu.  Raczej bez koronek  perełek, nie wiadomo, czy dodać  kwiaty, a jeśli nie, to co w zamian itd. Z opresji wybawiły mnie papiery ulubionej marki, w  morskim klimacie. Znakomite do wakacyjnych albumów znad morza i jak się okazuje nie tylko:)
50-te urodziny, kotwica w górę, kartka ręcznie robiona


3 komentarze :

 1. Masz rację :) choć się nie znamy i tak nas łączy więź! Wirtualne spotkania często dają pokrzepienie i powera do pracy :)
  Karteczki piękne!
  Udanego tygodnia :)
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. coraz bardziej podoba mi się to scrapowanie... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wirtualne życie bardzo wciąga i tak miło jest wiedzieć, że masz tyle znajomych podzielających nasze pasje. Twoja kartka męska bardzo mi się spodobała, ale inne również.
  Pozdrawiam wiosennie:)

  OdpowiedzUsuń