środa, 28 stycznia 2015

Segregator harmonijkowy vintage

  Segregator harmonijkowy z papieru DIY

  Nie będę pisać, że jestem starej daty, ale prawda jest taka, że przez połowę życia należałam do  dziwnego świata, bez telefonów, bez pilotów, komputerów itd. Dziś, mimo że używam tych  elektronicznych dogodności, to mam stary nawyk zapisywania notatek na małych karteluszkach. Papier zadrukowany z jednej strony, tnę na kwadraciki i na nich zapisuję rzeczy, które potrzebne będą przez krótki czas.  Z myślą o zapanowaniu nad tymi notatkami,  parę tygodni temu narwałam się na zrobienie harmonijkowych segregatorów. Widziałam coś takiego u Agnety. W jednym z postów jest nawet filmik (krok, po kroku). Segregator na karteczki, zrobiłam z tego co miałam pod ręką: kartonik (okładka), papier pakowy i kartki do drukarki:) Najważniejsze, że spełnia swoje zadanie, zajmuje mało miejsca i na biurku wygląda intrygująco:)

papierowy segregator DIY

harmonijkowy segregator


2 komentarze :

  1. O i to jest pomysł na starej daty Panie ha ha ha ..bo ja też uwielbiam karteczki, mam nimi oklejone całe biurko...to taki fajny chwyt na stary czas...tylko kiedy ja sobie taki segregator zrobię?:)
    Buziaki:)

    OdpowiedzUsuń
  2. no cóż pomysł super! ja starej daty nie jestem (chyba) ale też pamiętam czasy bez telefonów i komputerów:))) notatki na karteczkach to moja specjalność i oczywiście panujący w tym artystyczny nieład:)

    OdpowiedzUsuń