poniedziałek

Życzenia dostatku. Kartka ze statkiem

    Opływaj w dostatki - życzenia. 

Po długiej przerwie świąteczno-sylwestrowej, wracam  z silnym postanowieniem ożywienia bloga. Zwykle nie robię postanowień noworocznych, a zmiany wprowadzam raczej spontanicznie. Widzę jednak, po małej ilości zaglądających i niewielu komentarzach, że mój blog powoli umiera, a nie chciałabym go porzucać.  Jeśli ktoś z zaglądających tu czasem, miałby jakieś sugestie, to bardzo, bardzo proszę. Może mogłabym coś zmienić? Czego wam brakuje? itp.
 Na początek, założyłam że będą dwa min. dwa posty tygodniowo, w poniedziałek zawsze scrapkowy, a w czwartek na  inny temat (decu, szycie, dekoracja itp.)
   Odkurzyłam od razu porzucone ostatnio papiery i powstała taka oto prosta kartka np. na urodziny. Baza kartki to szara, perłowa tekturka. Morski klimat natomiast, bez trudu uzyskałam za pomocą uhkowych papierów, do tego gaza, tekturka przypominająca ster i dzwoneczek w roli okrętowego gongu. 
kartka imieninowa w morskimklimacie, opływaj w dostaki

kartka ze staykiem


kartka hand made w stylu marynarskim

1 komentarz :

  1. świetna sentencja, bardzo podoba mi się ta gra statek-słowa.
    dla mnie czasem Twoje zdjęcia są po prostu za małe i nie widać dobrze tego, co zrobiłaś. i może trochę je rozjaśniaj. ja to robię w Photoscap'ie.

    no i najważniejsze - częściej pisz:)

    OdpowiedzUsuń