wtorek

Dzień drugi - dlaczego bloguję.

Dlaczego bloguję? Oto jest pytanie.
Wydaje mi się chyba, że mam coś do zaoferowania i chciałabym się tym podzielić, to po pierwsze. Po drugie, w realu działalność scrapkowa, nie zawsze jest zrozumiana i doceniana. Myślę, że niektórzy mogą nawet myśleć, że scrapkowanie jest nieco infantylne, więc nie mogę narzucać się i pokazywać wokoło. Wyszłoby na to, że nie mam co z czasem robić i zamiast np. posprzątać, bawię się w wycinanki . Ale czort to bierz, ja scrapować lubię i to mnie uszczęśliwia.
  Bloguję, bo tu czuję się na miejscu z moimi tworami, czuję się zrozumiana, uczę się nowych rzeczy i  należę do grona  świetnych i utalentowanych dziewczyn.To było po trzecie, bo po czwarte uwielbiam czytać  komentarze, hi,hi:) No i mam nowe, fajne koleżanki, bo przecież pasje zbliżają ludzi.

Nowym gościom wyjaśniam, że z papieru można zrobić np. coś takiego jak wpis art-journalowy. Zakląć w papierze myśl, wartą zastanowienia i może zapamiętania, i podać ją dalej. Wpis poniżej, wygrał nawet wyzwanie - temat: Geometria.

9 komentarzy :

 1. Próbowałam kiedyś scrapu (bo tak to już chyba jest, że decoupage i scrapbooking się często gdzieś tam łączą), ale to nie dla mnie ;) Za to moja siostra się bawi papierkami jak ja to mówię, a journale to już uwielbia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoja praca jest po prsotu mistrzowska :)) Sam kiedyś chciałam stworzyć taki pamiętnik zdjęciowy przeplatany Scrapkami :)
  Najważniejsze, że z bloga czerpiesz radość ! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Ja też tworzę z papieru, tyle że inną techniką bo quillingiem. Coraz częściej zastanawiam się czy nie rozszerzyć swojej działalności. Mam nadzieję, że Twój blog będzie dla mnie skarbnicą inspiracji. Pozdrawiam gorąco ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Drugie mi się podoba najbardziej! Fajnie, że pewnie podchodzisz do swojego talentu!
  Podoba mi się ogromnie te wpis! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Podpisuję się obiema rękami pod treścią :)))) szczególnie w miejscu o sprzątaniu - mam tak samo :))
  A prace - po prostu powalają - muszę się jeszcze dużo nauczyć. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za odwiedziny i komentarze, to takie motywujące:)

  OdpowiedzUsuń
 7. najważniejsze to robić w życiu to co sprawia nam przyjemność:) a do tego Twoje prace cieszę oko, sa po prostu piękne:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już się pogodziłam z faktem, że robię "laurki" :D
  Ostatnio obdarowana z okazji odejscia na emeryturę pani w pracy opowiadała mi, co się stało z jej kartką:
  "Postawiłam ją na półce, przyszła sąciadka i chciała dotknąć. (Ze zgrozą w głosie:) Ręką!"

  OdpowiedzUsuń
 9. super mieć pasję ! przepiękne prace robisz :) cuda nad cudności :)

  OdpowiedzUsuń