czwartek, 6 lutego 2014

Samosia

Przy pracy lubię popijać  herbatę, którą przygotowuję w dzbanku. Aby napój był dłużej ciepły, uszyłam w bólach ocieplacz. Nie jest doskonały ale jestem z niego zdowolona . Włączył mi się taki mały guziczek z napisem Samosia i niesamowicie rwę się igły i nitki. Mam masę planów lecz nie wiem, czy starczy mi sił i umiejętności na ich realizację.
 Niedawno kupiłam metr tkaniny w gwiazdki na poduszkę, żeby była ciekawsza, z jednej strony jest biała, a z drugiej szara w białe gwiazdki. Pomysł na haft i pompony  z internetu. W wirze pracy nie pomyślałam,  że pompony będą kusić  Fadzia i nie myliłam się pierwszy pompon już odgryziony. Sporo zdjęć ale zapraszam do oglądania:)

ocieplacz na dzbanek

 haftowany ocieplacz na dzbanek

śliczny ocieplacz handmade

ocieplacz na dzbanrk, haftowany, pikowany


poduszka w stylu skandynawskim z pomponami

poduszka w gwiazdki z poponami, styl skandynawski


5 komentarzy :

 1. super!!!!!!! i serdecznie gratuluje z calego serduszka wprost wygranej u JaMajki!!!!!! szczesciaro <3

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny pomysł, tylko, że ja nie umiem trzymać igły i nitki...moje dłonie są stworzone do drewniaków, które są szorstkie jak papier...
  Buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajny! Od razu robi się tak ciepło, przyjemnie, gościnnie... może by tak wpaść do Makesz na herbatkę... mhmm... Po takiej prezentacji gości masz jak nic! Piękny jest! Ja zasadzam się na koszulki szydełkowe na kubeczki, ale pierwsza próba nieudana, a teraz to już wiosna idzie i zastanawiam się, czy zdążę. Miłego dnia, przy herbacie też!

  OdpowiedzUsuń
 4. a MI SIĘ PODOBA, jest bardzo gościnny i bardzo taki inny, retro trochę, z charakterem, ma swój styl, do tego herbata jest ciepła i smakuje..nieco inaczej:D Miło mi,że mogę obejrzeć takie wspaniałe dzieło.Pozdrawiam i gratuluje wygranej!!!:D

  OdpowiedzUsuń