poniedziałek, 25 listopada 2013

Art-journaling - Próbuję nie zwariować

Wpis w stylu retro.

W tym wejściu mam zamiar zasypać was stronami art-jornalowymi. Wysyp spowodowany jest wędrującymi albumami. Dostałam dwa jednocześnie i musiałam się wykazać. Oto niektóre poczynione stronice:)
Pierwsza, to w stylu retro, na tle starych, pożółkłych stronic. Aby dodać bazie charakteru, pobieliłam strony białym gesso, porobiłam kleksy z mgiełek i na końcu postemplowałam. Dodatki w postaci lnu i koronki dopełniają kompozycję, która podporządkowana jest fotografii z dziećmi.

w nostalgicznym stylu retro, postarzanie papieru, stemple

Imaginacja.

Drugi wpis malowany farbami. Rozmyte tło i niewyraźne w konturach drzewa coś skrywają. Może dojrzysz co? Nie jest to obraz, więc znalazły się tu takie dodatki jak naklejone kółka, taśma washi i kawałek papierowej serwetki. Przyznam, że jestem zadowolona z tła, kolorowe plamy zaskakująco dobrze się dopasowały.

imaginacja, malowane drzewa, ciekawe tło

Próbuję nie zwariować.

Jasny przekaz w prostym wpisie. Na szalonym, kolorowym tle, próbująca odnaleźć się we wszechogarniającym szaleństwie kobieta. Tutaj także tło w plamy, które robi całą pracę:)
Ostatni wpis podobny do pierwszego, więc powstrzymam się od komentarza. Miłego dnia:)

próbuję nie zwariować, praca plastyczna, kolage, oryginalne tło z plam
wpis art-journalingowy w stylu retro, nostalgiczny wpis

2 komentarze :

  1. Dzisiaj moje klimaty, nuty, piękne stare zegary, troszkę vintage styl.Przepiękna praca..ale te nuty i zegary to najbardziej mi się podobają..i ta koronka. Jesteś mistrzynią w zadziwianiu.Pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. ta z drzewami, ta ostatnia - w sumie wszystkie mają w sobie coś szczególnego - niezwykle mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń