poniedziałek

Zdradzę, że miałam romans...... z białą farbą


Wspominałam zapewne, że kocham wieś, marzę o wiejskiej chacie, a w myślach często błądzę po łąkach, polach i lasach i tęsknię, tęsknię, tęsknię. Postanowiłam więc, (raz kozie śmierć) mimo dziury budżetowej, namówić męża na taki trochę "inny" wystrój kuchni. Kupiłam ławkę, która będzie biała i zagoniłam męża do ułożenia na ścianach boazerii, którą także malnęłam na biało. Do kompletu przerobiłam na biało drewniany chlebak, (ozdobiłam go jakimś francuskim napisem) wiklinowe koszyki i "straszny" stary wazon (ma on szansę zostać lampą). Jest jeszcze trochę do wykończenia ale to już z górki. Strasznie bałam się tej boazerii ale niech tam... Jeśli ma ktoś ochotę poniżej parę  fotek:)przy tym stole rozkładam się z moimi bambetlami i tworzę:)8 komentarzy :

 1. No to taki romans popieram, to co zrobiłaś to...wyszło na dobre i chlebakowi i kuchni.Wspaniały klimat uzyskałaś:), bardzo mi się chlebak podoba,a kuchnia zrobiła się taka Twoja i taka magiczna:))) Pozwól, że jeszcze sobie obejrzę te super foty:)))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Efekt obłędny, trafiłaś w moje klimaty, a boazeria ociepla wnętrze-to była trafiona decyzja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ulala, madmuazelle...uwielbiam te Twoja kuchnie!!!!! chlebak mnie doslownie wcisnal w krzeslo :)kurcze, ale efekt!!!!! fantastyczny!! :D
  a nie chcialabys przypadkiem i do nas przyjechac zrobic rewolucje w naszej kuchni?ja gdzies nie mam odwagi....:X

  OdpowiedzUsuń
 4. romans jak widzę udany
  i to jak!
  cudownie.

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie, ja też uwielbiam te klimaty, na pracach kolorowo, ale w domu wolę inaczej;) , świetnie to wszystko wygląda

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz świetny gust! Kuchnia przepiękna! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję, miło czytać takie pozytywne komentarze:)

  OdpowiedzUsuń