środa

Maciejkowo-zaciszne inspiracje

Kartki Małgosi z Maciejkowego zacisza są dla mnie doskonałe, troszkę poszarpane, odrobinę pobielone, mają sznurek, tekturkę i koronkę. Mają taki romantyczno-sielski klimat i są takie...kobiece. Zakochałam się w nich i tyle. Mogę się pochwalić, że jestem posiadaczką jednej z nich. Kiedy tak podziwiałam codziennie to cudo, nabrałam ochoty na mały wyczyn piracki. Spokojnie......uzyskałam na to zgodę autorki. Patrzcie więc i grzmijcie:)
Pierwsza kartka choć tylko inspirowana była dla mnie dużym wyzwaniem, bo postanowiłam użyć papieru (w trójkąty), który  wg mnie nie pasuje do tego typu kartek. Druga, to właściwie lift. Przyznam, że lubię je obie. Napiszcie co myślicie:)


7 komentarzy :

 1. Obie ładne,z charakterem, idealne, aż miło patrzeć, ta kolorystka, super:))))A ja Twoją karteczka też się chwalę:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Obie są świetne i mają to COŚ w sobie. A ja uważam, że papier w trójkąty świetnie sprawdził się w swojej roli!

  OdpowiedzUsuń
 3. Patrzę, macam, oglądam w lustrze... czy już nie rosną mi skrzydła... Tyle miłych słów na raz i z samego rana! Nie wiem nawet, czy zasługuję, bo Twoje karteczki są prześliczne i zupełnie inne! Twoje! Bardzo, bardzo mi się podobają, gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem trójkąty pięknie wkomponowały się w całość,dzięki czemu kartka zyskuje na oryginalności. Natomiast druga zachwyciła mnie bukietem, jest przecudnie ukwiecona!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. genialna, papier w trójkąty jest super i te dodatki tak super pasują! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz bajeczne pomysły :) Wspaniałe warstwy!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Obie rewelacyjne! Nie było mnie u Ciebie chwilę i teraz naprawdę z radością nadrabiam zaległości!

  OdpowiedzUsuń