wtorek, 14 maja 2013

Nagrody wylosowane

Mój art-śmieciuchowy album nie jest już mój. Poleci  do EV z Zielonej Krówki  z wraz z dwoma  magnesikami. Pierwsza nagroda pocieszenia, czyli druga para magnesów wraz z.....  dodatkiem poleci do Misiówa i Spółka, prowadzącej blog Przez dziurkę od klucza. Druga pocieszka w postaci niespodzianki do Anny (z bloga Z wiatrem i pod wiatr). Losowanie odbyło się pod nadzorem komisji losującej w składzie: ja, syn i mąż: W losowaniu  uwzględniłam wszystkie osoby, które zdołałam zapamiętać, a które zostawiły komentarz pod postem, który się wrednie skasował. Mam nadzieję, że wszystkich dobrze zapamiętałam. Nie zamieszczam zdjęć z przebiegu, bo odbywało w późnych godzinach wieczornych i zdjęcia wyszły beznadziejnie:)

Wylosowane dziewczyny proszę o e-maile z namiarem dokąd wysłać paczuszki. Mój adres e-mailowy:
m.gotowka@o2.pl.

7 komentarzy :

 1. Allle fajnie, nie wierzę,suuper :)))) Huuuraaa, cieszę się jak dziecko i już dziękuję :))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ev, gratuluję:)), Aniu gratuluję :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak miło. ^^ To była szalona zabawa. Dziękuję i gratuluję wszystkim, którzy się bawili. =)

  OdpowiedzUsuń
 4. ach jak zazdroszczę szczęśliwcom ;) (no moze nie aż tak bardzo, bo szykuje się wymianka ;) ) serdeczne gratulacje :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dzieki za zabawe :D proponuje wymianke zatem :D twoj smieciuchowy (jak to sama nazywasz :P ) za cos co Ty chcesz, co znajdziesz u mnie, albo Ty mi mow,co by Cie uszczesliwiolo :D

  OdpowiedzUsuń