wtorek, 19 marca 2013

Scrapbooking jest fantastyczny.

Mistrzynie scrapowe

Prace na blogach scraperskich (LO i art. journale) są tak zniewalające, że nie jestem w stanie opisać uczuć, które mną targają gdy na nie patrzę. Zdarza się, że piękna praca zapiera mi dech w piersiach, a czasem czuję coś w rodzaju bólu  w sercu? tęsknoty.?.. sama nie wiem.

 Takie cudne prace robi między innymi Nulka, która jest dla mnie wzorem niedoścignionym dlatego też pozwoliłam sobie na zliftowanie TEJ pięknej "powietrznej" pracy pt:"I CAN FLY" Musiałam, po prostu musiałam mieć choćby namiastkę. I tu przy okazji wyznaję, że jak uda mi się wytworzyć coś bardzo podobnego w formie, czy technice, bo przecież nie w wyrazie artystycznym, to czynię to tylko z uwielbienia dla oryginału.
Dodam jeszcze, że  albumy Nuli są po prostu powalające i trudno jest mi się oderwać od ich oglądania. (wiem, posłodziłam trochę ale tak to czuję  i pewnie posłodzę jeszcze nie raz):) Natomiast moim własnym pomysłem w scrapie jest ten skromny guziczek z zaklejonymi dziurkami, przynajmniej (nigdzie podobnego nie widziałam):)

Oto co zdołałam sklecić:)


 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz